bando orkestra

  TANITIM ORGANİZASYONLARI


Saem Organizasyon
 Hizmetlerimiz
Bando Orkestra
Açılış Törenleri


Tanıtım ve Reklam OrganizasyonlarıSAEM ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Coca-Cola Sponsor Caldion - Sponsor Broollyn Çikletleri - Sponsor

TANITIM ORGANİZASYONLARI VE REKLAMCILIK

SAEM Organizasyon, Mehmet Teoman, Erdir Zat, Candan Erçetin ve Harun Kolçak'ın beraber çalıştığı TEOS Yapım'da, Coca Cola, Caldion ve Brooklyn Çikletleri'nin tanıtımını ve reklam işlerini yapan ekibin devamıdır. O dönemde (1994-2002) TEOS YAPIM marka olan bu şirketlerin sponsor radyo programlarını (Kent-FM, Power FM, Number-One FM) ve televizyon reklamlarını yapmıştır. Tanıtım ve Reklam Organizasyonları yakın geçmişten gelen bir geleneğimiz.

Program ve Tanıtım Detayları

Coca Cola - Rock Saati (Kent-FM)
Caldion - Caldion Line (Kent-FM ve Power FM)
Brooklyn Çikletleri - Brooklyn Hattı (Power FM, Number-One FM)

Ekibimiz

Profesyonel grafiker ve metin yazarı kadromuzla gazete, dergi reklamlarınızı hedef kitleye ulaşacak şekilde yapabiliriz. Ayrıca ses ve görüntü montaj stüdyomuzda ise (İstanbul, Tünel'de) tonmaister Kemal Cankaya (Cem Karaca, Gökhan Kırdar, Ahmet Kaya ile çalıştı), yönetmen Eray Zat (TRT İstanbul Radyosu, Kent FM, ve TRT Istanbul Televizyonu, Mojo), metin yazarı Erdir ZAT (Nokta, Express, Birikim, Roll dergileri), ve ağırlıklı olarak TRT kökenli spikerlerimiz ile radyo ve televizyon reklamlarınıza talibiz.

Kısaca, SAEM Organizasyon her türlü tanıtım ve reklamcılık işlerinizi yapmaya aday.

Hedef Kitlemiz : Radyo, Televizyon, Yazılı Basın ve İnteraktif Uygulamalar için promosyon ve sponsor programlar düşünen firmalar ile fuar ve benzeri organizasyonlarda kendisini göstermek isteyen yeni işletmeler..

Hedef Bölgeler : Tüm Türkiye

SHOW TIME ORGANIZATION

SAEM Organizasyon Bayi Toplantıları, Açılış Organizasyonları, Tanıtım Organizasyonları, Kurumsal Piknik, Organizasyonları, Fuar Etkinlik ve Organizasyonları, Seminer ve Kutlama Organizasyonları, Üniversite Şenlikleri, Ramazan Festivalleri, Mezuniyet Törenleri, Festival Organizasyonları, Konser Organizasyonları, Yat ve Tekne Gezileri, Gemi İndirme Törenleri , Temel Atma Törenleri, Okul Tanıtım ve Etkinlikleri, Yılbaşı Partileri, Düğün Organizasyonları, Temalı Davetler, Sünnet Düğünleri, Doğum Günleri, Hostes Manken, Ses Sistemleri, Catering hizmetleri, Sanatcı Organizasyonları yapmaktadır.

SAEM Organizasyon Faaliyetleri

Şirketimiz bayi toplantıları, açılış organizasyonları, tanıtım organizasyonları, kurumsal piknik organizasyonları, fuar etkinlikleri ile fuar standları kurmak ve işletmek, ayrıca seminer ve kutlama organizasyonları, üniversite şenlikleri, belediyelere özel çalışmalar ve ramazan festivalleri, mezuniyet törenleri, festival organizasyonları, konser organizasyonları, yat ve tekne gezileri, gemi indirme törenleri , temel atma törenleri, okul tanıtım ve etkinlikleri, yılbaşı partileri, düğün organizasyonları, temalı davetler, sünnet düğünleri, doğum günleri, hostes manken palyaço hizmetleri, ses sistemleri, catering hizmetleri, sanatçı organizasyonları yapmaktadır.

Mekanlar

Deniz Kenarı (Plaj - Beach), Dini Mekanlar, Düğün Salonları, Eğlence Mekanları, Havuzlu Mekanlar, Kaplıcalar, Kır Mekanları, Kongre ve Sergi Salonları, Mesire Yerleri, Oteller (İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm Türkiye), Restaurantlar, Sosyal Tesisler, Tarihi Mekanlar, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar..

Tecrübemize güveniyor, ucuz olduğumuzu biliyoruz..

Hotels

SAEM ORGANİZASYON - Menekşe Evleri G2B Bl. K5 D11 Esenkent B.Çekmece ISTANBUL