bando orkestra

  PİKNİK ORGANİZASYONLARI


Saem Organizasyon
 Hizmetlerimiz
Açılış Törenleri


Piknik YerleriSAEM Organizasyon Hizmetleri

PİKNİK ORGANİZASYONLARI

Doğa ile içi içe bir organizasyon yapmayı düşünüyorsanız, biz buradayız! Yeri siz seçin, biz düzenleyelim.. Orman, deniz kenarı, göl kıyısı.. Hiç farketmez.. Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamaya talibiz..

Organizasyon şeklini de özgürce düşünün.. Konser, davet, nikah, sünnet.. Her an, her yerde, her koşulda en iyisini yapacağımızı bilin.. İsterseniz bir dağın tepesinde, isterseniz bir ormanın derinliklerinde..

Ulaşım, eğlence ve yemek.. Bırakın hepsini sizin yerinize biz düşünelim ve herşeyi organize edelim.. Siz sadece doğada dostlarınızla eğlenip piknik yapmanınn keyfini yaşayın..

Piknik Düzenleme Piknik Organizasyonu

Istanbul - Piknik Merkezleri

Avrupa yakasında Silivri , B.Çekmece , Belgrat Ormanları , Sarıyer , Kilyos gibi semtler ve yakınlarında bulunan özel yada kamuya ait mekanlar, mesire yerleri seçilebilir. Anadolu yakasında ise alternatif daha fazladır. Kavacık , Beykoz , Polenezköy, Şile, Başıbüyük, Gebze, Tuzla gibi semtlerde piknik mekanları çok sayıda bulunmaktadır.


Telaşınızı Bize Devredin!..

SHOW TIME ORGANIZATION

SAEM Organizasyon Bayi Toplantıları, Açılış Organizasyonları, Tanıtım Organizasyonları, Kurumsal Piknik, Organizasyonları, Fuar Etkinlik ve Organizasyonları, Seminer ve Kutlama Organizasyonları, Üniversite Şenlikleri, Ramazan Festivalleri, Mezuniyet Törenleri, Festival Organizasyonları, Konser Organizasyonları, Yat ve Tekne Gezileri, Gemi İndirme Törenleri , Temel Atma Törenleri, Okul Tanıtım ve Etkinlikleri, Yılbaşı Partileri, Düğün Organizasyonları, Temalı Davetler, Sünnet Düğünleri, Doğum Günleri, Hostes Manken, Ses Sistemleri, Catering hizmetleri, Sanatcı Organizasyonları yapmaktadır.

SAEM Organizasyon Faaliyetleri

Şirketimiz bayi toplantıları, açılış organizasyonları, tanıtım organizasyonları, kurumsal piknik organizasyonları, fuar etkinlikleri ile fuar standları kurmak ve işletmek, ayrıca seminer ve kutlama organizasyonları, üniversite şenlikleri, belediyelere özel çalışmalar ve ramazan festivalleri, mezuniyet törenleri, festival organizasyonları, konser organizasyonları, yat ve tekne gezileri, gemi indirme törenleri , temel atma törenleri, okul tanıtım ve etkinlikleri, yılbaşı partileri, düğün organizasyonları, temalı davetler, sünnet düğünleri, doğum günleri, hostes manken palyaço hizmetleri, ses sistemleri, catering hizmetleri, sanatçı organizasyonları yapmaktadır.

Mekanlar

Deniz Kenarı (Plaj - Beach), Dini Mekanlar, Düğün Salonları, Eğlence Mekanları, Havuzlu Mekanlar, Kaplıcalar, Kır Mekanları, Kongre ve Sergi Salonları, Mesire Yerleri, Oteller (İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm Türkiye), Restaurantlar, Sosyal Tesisler, Tarihi Mekanlar, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar..

Tecrübemize güveniyor, ucuz olduğumuzu biliyoruz..

Hotels

SAEM ORGANİZASYON - Menekşe Evleri G2B Bl. K5 D11 Esenkent B.Çekmece ISTANBUL