bando orkestra

  CATERING HİZMETLERİ


Saem Organizasyon
 Hizmetlerimiz
Tabldot Yemek
Açılış Törenleri

Catering HizmetleriSAEM ORGANİZASYON

CATERING HİZMETLERİ - YİYECEK İÇECEK TEMİNİ

CATERING HİZMETLERİ tabldot yemek organizsyonları Yemek Fabrikası

Okullara, İşyerlerine, Devlet Kurumlarına tabldot yemek veririz. Kır düğünü, doğal aktiviteler, nişanlar ve benzeri organizasyonlarınıza çok uygun fiyata yiyecek içecek vermeye talibiz..

SAEM, yemekli davetlerinize hızlı ve ucuz bir alternatif..

Catering hizmetlerimiz içerisinde sıcak soğuk yemek seçenekleri vardır.. Gıda üreticisi ve yemek fabrikası olan firmalarla çözüm ortağıyız.

Yemek tedarik hizmetimiz sadece İstanbul Bölgesinde vardır. Diğer bölgeler için tavsiyede bulunabiliriz. Devlet kurumları ve şirketler ile tabldot yemek anlaşmaları yapıyoruz.

Yemek Çeşitleri

Çorbalar

Domates çorbası, mercimek çorbası, ezogelin çorbası, sebzeli çorba, yayla çorbası..

Çeşitlerimiz

Tavuklu mantar sote, pirinç pilavı, cacık, salata, kadınbudu köfte, peynirli makarna, kemal paşa tatlısı, etli taze fasulye, mercimekli bulgur pilavı, tavuk yahni, patlıcan kebap, sigara böreği, karışık pide, salata, balık, kanepe, mevsim salatası, çoban salatası, gavur dağı..

Barbekü

Kırmızı et, dana, kuzu etlerimiz Konya Bölgesinden beyaz et, tavuk etleri Karadeniz Bölgesinden gelmektedir.. Balık ise "Balıkçı Kenan" dan alınmaktadır.

İçecekler

Alkollu İçecekler

Şarap, rakı, votka, cin, whisky (yerli - yabancı), bira..

Alkolsüz İçecekler

Cola, fanta, asitsiz meyve suları, ayran, soda, sıkma meyve suları.


Telaşınızı Bize Devredin!..

SHOW TIME ORGANIZATION

SAEM Organizasyon Bayi Toplantıları, Açılış Organizasyonları, Tanıtım Organizasyonları, Kurumsal Piknik, Organizasyonları, Fuar Etkinlik ve Organizasyonları, Seminer ve Kutlama Organizasyonları, Üniversite Şenlikleri, Ramazan Festivalleri, Mezuniyet Törenleri, Festival Organizasyonları, Konser Organizasyonları, Yat ve Tekne Gezileri, Gemi İndirme Törenleri , Temel Atma Törenleri, Okul Tanıtım ve Etkinlikleri, Yılbaşı Partileri, Düğün Organizasyonları, Temalı Davetler, Sünnet Düğünleri, Doğum Günleri, Hostes Manken, Ses Sistemleri, Catering hizmetleri, Sanatcı Organizasyonları yapmaktadır.

SAEM Organizasyon Faaliyetleri

Şirketimiz bayi toplantıları, açılış organizasyonları, tanıtım organizasyonları, kurumsal piknik organizasyonları, fuar etkinlikleri ile fuar standları kurmak ve işletmek, ayrıca seminer ve kutlama organizasyonları, üniversite şenlikleri, belediyelere özel çalışmalar ve ramazan festivalleri, mezuniyet törenleri, festival organizasyonları, konser organizasyonları, yat ve tekne gezileri, gemi indirme törenleri , temel atma törenleri, okul tanıtım ve etkinlikleri, yılbaşı partileri, düğün organizasyonları, temalı davetler, sünnet düğünleri, doğum günleri, hostes manken palyaço hizmetleri, ses sistemleri, catering hizmetleri, sanatçı organizasyonları yapmaktadır.

Mekanlar

Deniz Kenarı (Plaj - Beach), Dini Mekanlar, Düğün Salonları, Eğlence Mekanları, Havuzlu Mekanlar, Kaplıcalar, Kır Mekanları, Kongre ve Sergi Salonları, Mesire Yerleri, Oteller (İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm Türkiye), Restaurantlar, Sosyal Tesisler, Tarihi Mekanlar, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar..

Tecrübemize güveniyor, ucuz olduğumuzu biliyoruz..

Hotels

SAEM ORGANİZASYON - Menekşe Evleri G2B Bl. K5 D11 Esenkent B.Çekmece ISTANBUL