bando orkestra

  BİZE ULAŞIN


Saem Organizasyon
 Hizmetlerimiz
Saem Organizasyon
Açılış Törenleri

Bize UlaşınSAEM ORGANİZASYON - BİZE ULAŞIN

Menekşe Evleri G2B Bl. K5 D11 Esenkent B.Çekmece ISTANBUL

Azra Ergi
Genel Koordinator
aergi@saemco.org

Eray ZAT
Bando Takımı, orkestra için tek sorumludur.
GSM : 0-544-670-5484
ezat@saemco.org

Hacer Çelik
Organizasyon sorumlusu
hacer@saemco.org

İstanbul'da faaliyet gösteren SAEM ORGANİZASYON, Esenkent'te. Otel aksesuarları, Tekstil sektöründe bay-bayan abiye ve çocuk giyim, Hediyelik Eşya sektöründe cam ağırlıklı ürünler ve Turizm sektöründe de Acentacılık, Fuar ve Konser organizasyonları alanlarında çalışıyor.

"Farkımızı Biliyoruz, Farkımızı Paylaşıyoruz.." sloganıyla yola çıktık.. İddiamız sadece kendimize karşı..

Saygıyla

SAEM ORGANİZASYON

SHOW TIME ORGANIZATION


Telaşınızı Bize Devredin!..

SAEM Organizasyon Bayi Toplantıları, Açılış Organizasyonları, Tanıtım Organizasyonları, Kurumsal Piknik, Organizasyonları, Fuar Etkinlik ve Organizasyonları, Seminer ve Kutlama Organizasyonları, Üniversite Şenlikleri, Ramazan Festivalleri, Mezuniyet Törenleri, Festival Organizasyonları, Konser Organizasyonları, Yat ve Tekne Gezileri, Gemi İndirme Törenleri , Temel Atma Törenleri, Okul Tanıtım ve Etkinlikleri, Yılbaşı Partileri, Düğün Organizasyonları, Temalı Davetler, Sünnet Düğünleri, Doğum Günleri, Hostes Manken, Ses Sistemleri, Catering hizmetleri, Sanatcı Organizasyonları yapmaktadır.

SAEM Organizasyon Faaliyetleri

Şirketimiz bayi toplantıları, açılış organizasyonları, tanıtım organizasyonları, kurumsal piknik organizasyonları, fuar etkinlikleri ile fuar standları kurmak ve işletmek, ayrıca seminer ve kutlama organizasyonları, üniversite şenlikleri, belediyelere özel çalışmalar ve ramazan festivalleri, mezuniyet törenleri, festival organizasyonları, konser organizasyonları, yat ve tekne gezileri, gemi indirme törenleri , temel atma törenleri, okul tanıtım ve etkinlikleri, yılbaşı partileri, düğün organizasyonları, temalı davetler, sünnet düğünleri, doğum günleri, hostes manken palyaço hizmetleri, ses sistemleri, catering hizmetleri, sanatçı organizasyonları yapmaktadır. Bando takımı ihtiyacı olanlar bizi 0-544-2670-5484 numaralı telefondan hemen arayabilirler.

Mekanlar

Deniz Kenarı (Plaj - Beach), Dini Mekanlar, Düğün Salonları, Eğlence Mekanları, Havuzlu Mekanlar, Kaplıcalar, Kır Mekanları, Kongre ve Sergi Salonları, Mesire Yerleri, Oteller (İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm Türkiye), Restaurantlar, Sosyal Tesisler, Tarihi Mekanlar, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar..

Tecrübemize güveniyor, ucuz olduğumuzu biliyoruz..

Hotels

SAEM ORGANİZASYON - Menekşe Evleri G2B Bl. K5 D11 Esenkent B.Çekmece ISTANBUL