bando orkestra

  BAYİ TOPLANTILARI


Saem Organizasyon
 Hizmetlerimiz
Açılış Törenleri

Bayi Toplantıları

SAEM Organizasyon Hizmetleri

BAYİ TOPLANTILARI

Ürünlerinizi tüketiciye pazarlayan bayileriniz ile yeniden buluşma olanağı ile;

A- İstediğiniz mesajları verebilirsiniz,
B- Yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz,
C- Markanızın üstünlüklerini tanıtabilirsiniz,
D- Şirketinizin imajını korur ve geliştirebilirsiniz,
E- Satışları arttırmak için satış eğitimi yapabilirsiniz.

Bayileriniz aynı anda bulacağı kısa süreli tatil olanağı ile tüm streslerinden arınacak, buradan alacağı yüksek moralle ürünlerinizi tüketiciye daha iyi sunacaktır. Bu konuda size yurt içinden ve yurt dışından önerilerimiz olacaktır.

SHOW TIME ORGANIZATION

SAEM Organizasyon Bayi Toplantıları, Açılış Organizasyonları, Tanıtım Organizasyonları, Kurumsal Piknik, Organizasyonları, Fuar Etkinlik ve Organizasyonları, Seminer ve Kutlama Organizasyonları, Üniversite Şenlikleri, Ramazan Festivalleri, Mezuniyet Törenleri, Festival Organizasyonları, Konser Organizasyonları, Yat ve Tekne Gezileri, Gemi İndirme Törenleri , Temel Atma Törenleri, Okul Tanıtım ve Etkinlikleri, Yılbaşı Partileri, Düğün Organizasyonları, Temalı Davetler, Sünnet Düğünleri, Doğum Günleri, Hostes Manken, Ses Sistemleri, Catering hizmetleri, Sanatçı Organizasyonları yapmaktadır. Bayii toplantılarınız ve organizasyonlarınız için lütfen bize ulaşın.


Telaşınızı Bize Devredin!..

BAYİİ TOPLANTILARI İÇİN

Hedef Kitlemiz : Kurumsallaşmasını tamamlamış şirketler, devlet organizasyonları, belediyeler, üniversiteler vb..

Çalıştığımız Bölgeler : İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Marmaris, Cappadocia, Adana, Konya, Erzurum, Trabzon.. (Bu bölgelerin dışında da otel, konferans salonu, ekipman, uçak bileti, servis otobüsü vb.. talepleriniz karşılanır.)

SAEM Organizasyon Faaliyetleri

Şirketimiz bayi toplantıları, açılış organizasyonları, tanıtım organizasyonları, kurumsal piknik organizasyonları, fuar etkinlikleri ile fuar standları kurmak ve işletmek, ayrıca seminer ve kutlama organizasyonları, üniversite şenlikleri, belediyelere özel çalışmalar ve ramazan festivalleri, mezuniyet törenleri, festival organizasyonları, konser organizasyonları, yat ve tekne gezileri, gemi indirme törenleri , temel atma törenleri, okul tanıtım ve etkinlikleri, yılbaşı partileri, düğün organizasyonları, temalı davetler, sünnet düğünleri, doğum günleri, hostes manken palyaço hizmetleri, ses sistemleri, catering hizmetleri, sanatçı organizasyonları yapmaktadır.

Bayi ToplantılarıMekanlar

Deniz Kenarı (Plaj - Beach), Dini Mekanlar, Düğün Salonları, Eğlence Mekanları, Havuzlu Mekanlar, Kaplıcalar, Kır Mekanları, Kongre ve Sergi Salonları, Mesire Yerleri, Oteller (İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm Türkiye), Restaurantlar, Sosyal Tesisler, Tarihi Mekanlar, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar..

Hedef Bölgeler

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Çanakkale, Edirne, Kızılcıhamam, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Cappadocia, Adana, Konya, Erzurum, Kayseri, Trabzon..

Tecrübemize güveniyor, ucuz olduğumuzu biliyoruz..

Hotels

SAEM ORGANİZASYON - Menekşe Evleri G2B Bl. K5 D11 Esenkent B.Çekmece ISTANBUL